Ilmoittautuneet

HYVINKÄÄ HIIHTO 2019                                                               päivitetty 8.2 klo 14.00

Vuoden 2019 kisaan ilmoittautuneet on nyt nähtävillä.
Listalla näkyvät kaikki ilmoittautuneet, joiden maksut ja ilmoittautumistiedot järjestäjä on saanut hyväksytysti käsiteltyä. Ilmoittautuneiden tiedot päivittyvät listalle muutaman päivän viiveellä osallistumismaksun maksamisesta
Ongelmia ilmoittautumisessa? Ota yhteyttä arto.tolmala[at]pp.inet.fi tai p.040 5325257

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Miehet yleinen

Keränen VilleFinska Kompaniet
Hartikainen AnttiAnjalan Liitto
Palmu RaimoVantaa
Takkunen KaiAlavieskan Viri
Terho TuroElectrofit
Rämä JussiSki Team Nuhapumppu
Korhonen AapoHyvinkään Hiihtäjät
Johansson MikaLohja
Nummila TommiTaivassalo
Tapio TimoVantaan Hiihtoseura
Tammi MattiHämeenlinna
Lähteenmäki MikaelTeam Electrofit
Koskinen KimmoEspoo
Paalanen JoukoVantaa
Liukkonen KalleKummola Racing
Tiiro MarkusVantaa
Uitto JussiInsinööritoimisto Uitto
Petäjämäki MikkoYlöjärvi
Uitto VilleTampere
Romanov AlekseiSF Vershina
Mersadykov AlekseiSF Vershina
Pasanen AnttiEspoo
Kolehmainen VilleHelsinki
Liukkonen OskariHiKii
Simola TommiTriathlon Suomi ry.
Järventaus EliasSki Jyväskylä
Nikander AkuJämin Jänne
Äijö HenriTeam Electrofit
Poikkimäki JaniKlaukkala
Mäkelä JaakkoEspoo
Klemetti VilleLauttasaaren Sukeltajat


Miehet 40

Täppinen JanÖSK
Kairema MarkoHakuninmaan Hiihtelijät
Pesonen JuhaTraktor Espoo
Anttila JussiHämeenlinnan Hiihtoseura
Tikka EerikkiEspoo
Kärkkäinen MikkoFysiorasti
Karjalainen Toni-MattiEspoo
Leivonen JuhaNuppulinna Ski Team
Vattulainen MikaKyynel Team
Rantakari AnssiLurps
Vesikansa JarkkoViipurin Urheilijat
Hakala PekkaEspoo
Jaakonsaari JuhoJokela
Hellström MagnusKyrkslätt IF
Naumanen MarkkuEspoo
Blomqvist JanneSuomen Kustavin Sauna&Hiihtoseurue
Laurén TomiAkilles
Puolakka JariVihdin Viesti
Jensén PatrikKyIF
Johansson TuomasTeam Pertti N
Eskelinen JoonaTuusula
Viilo MikkoVantaa
Karjalainen HarriSuiningin Suihke
Saapunki HenriHyvinkää
Joutjärvi ToniHelsingin Juoksijat
Turunen MikkoLeppävirran Viri
Halonen VilleVantaan Hiihtoseura
Teuronen VilleTeam Electrofit
Olander AnttiNurmijärvi


Miehet 50

Samelin KaiHämeenlinnan Hiihtoseura
Tervala MikaHollolan Urheilijat-46
Kuisma JuhaHyvinkää
Simola RainoTurun Palokunnan Urheilijat
Kurki KimmoPäijät-Häme
Brenner AndreasKyIF
Laatunen TimoLahden Hiihtoseura
Hieta JukkaHelsingin Kisa-Veikot
Launonen JarmoKeravan Urheilijat
Salmi JariTuusula
Heinonen PetriEspoon Hiihtoseura
Palmen HenrikKurinniityn Kanuunat
Pietilä JuhaNurmijärven Hiihtoseura
Rantanen MarkoHollolan Urheilijat-46
Keinänen KimmoVantaan Hiihtoseura
Holopainen TimoEspoon Hiihtoseura
Haverinen JukkaVantaan Hiihtoseura
Åberg JonasFun Raise Ski Team
Syrjä MattiYIT Runners
Larmala Juha-PekkaEspoo
Rantamaa AriRKL
Mero PetriHandelspanken
Holmström HarryHGH
Huuhka JoukoKankaanpään Suunnistajat
Lassila Ari-PekkaHämeenlinnan Hiihtoseura
Virkalahti ErkkiKeuruun Kisailijat
Forss MartinKauniainen
Anttonen PenttiKerava
Rytkönen MikaEspoon Hiihtoseura
Laakso JanneElectrofit
Lindroos JarmoHelsinki
Mesterton MikaelEspoon Hiihtoseura
Hartikainen MikaLahti
Hyttinen KariIkaalinen
Rajala KariOrimattilan Jymy
Ehrnrooth PatrikEspoon Hiihtoseura


Miehet 60

Soininen JuhaniHyvinkään Hiihtoseura
Kopra JarmoValkeakosken Haka
Niemelä JaakkoMurtsikkatiimi
Ruokonen HeikkiVehkalahden Veikot
Tahvanainen VeikkoEspoon Hiihtoseura
Luoto MattiKeuruun Kisailijat
Nefedov IgorVantaan Hiihtoseura
Salonen ReimaTaivassalo
Kopola KariTurku
Pesonen PauliSuvituulitiimi Turku
Rantala VesaVehkalahden Veikot
Myller RaimoJoutele


Naiset yleinen

Lindström MariImatran Urheilijat
Tonteri IdaHyvinkään Hiihtoseura
Johansson MiaLohja
Honkavuori ElinaHämeenlinnan Hiihtoseura
Ilola NooraImjärven Teräsreis
Rokkanen KaisaJanakkalan Jana
Lehtonen KaarinaHyvinkään Seudun Urheilijat


Naiset 40

Knuutti Ulla-MaijaTriathlonteam 226
Saari NataliaVantaan Hiihtoseura
Petäjämäki LauraYlöjärvi
Löflund HeliRaasepori
Lammi AnjaHelsinki


Naiset 50

Salo-Saari SirpaValkeakosken Haka
Iso-Aho MaritaEspoo


Naiset 60

Ahti ArjaHPV
  


Retkisarja 40 km

Höglund MatiasTeam Kalmar
Viero JukkaKONE
Korhonen TeemuEspoon Akilles
Parikka TeroPPPVVV
Luomala VesaPPPVVV
Passinen TapioKeravan Urheilijat
Lemström TageIP-08
Dahlberg HansIngå IF
Fiskars StefanOK Raseborg
Fiskars MikaelaOK Raseborg
Vainio-Mattila BirgittaRajamäki
Silkka JaakkoParainen
Käyhty JaanaHOAY
Putkonen AriMobile Soul
Räsänen SamiSörkkä Ski Team
Näkkäläjärvi SaveliJärvenpään Kuntohoito
Erola LarissaHelsingin Suunnistajat
Vierikko AnnamariHelsingin Suunnistajat
Heikkinen RistoJuuhauki
Alho TeroUrheilu-Alho
Mäkikokko JariIntersport Hyvinkää
Suikkanen OlliKlaukkala
Laaksonen JukkaYpäjä
Korhonen IiroHyvinkään Hiihtäjät
Tarhonen ToniDH Team
Baltscheffsky MartinEspoon Hiihtoseura
Kaura JuhaNorppatie Ski Team
Uotila MarkkuYksinäinen Susi
Hirvimäki SimoHollola
Reinikka KennethHyvinkään Rasti
Hänninen AriRiihimäen Kahvakopla
Koski JussiKoski Consulting Oy
Korhonen EeroKerava
Hallila LauriHelsinki
Mastomäki MarkkuHCKW
Komssi MarkoEspoo
Heikkilä MarkusEspoon Hiihtoseura
Väre TimoHyvinkään Rasti
Kyttälä PerttiSanomain Kerho
Ahmaneva HeikkiJärvelän Yritys
Kaskiala ToniTöölöönlahdenvalaat
Hämäläinen PerttiJärvenpää
Myllys KatjaSeutulan Urheilijat-37
Tolmunen AriHomenokat
Stenbacka RuneEspoo
Weck TommiPakilan Veto
Weck EijaPakilan Veto
Viinikka JenniHelsinki


Retkisarja 20 km

Kuusenmäki KasperiLauttasaaren Hiihtävät Leijonat
Kuisma Veli MattiHyvinkään Lsatur ry
Nordlund JarkkoOma
Nieminen OutiHelsinki
Nieminen HeidiHelsinki
Rautanen MarkkuHämeenlinna
Forsberg TomiPeltosaaren Suksiveikot
Ala-Orvola KatriinaVesilahti
Harteva KaukoTeam Raju
Toppari MattiEspoon Tapiot
Erola PetraHelsingin Suunnistajat
Viisanen RaunoHyvinkää
Arkiomaa SariRiihimäki
Berko CsabaHelsinki
Seppä-Murto MarkoJokimökin Joukkue
Tarkoma EijaMäkkylä
Pohjalainen SeppoMäKans
Kulpakko JuhaHelsinki
Tuovinen SannaRiihimäki
Somersalo AnnikaHCKW
Nasretdin TarikYolduz
Palola Kaisa-LiisaKankaanpään Suunnistajat
Mersadykov MaksimSK Vershina
Virtanen AlpoHyvinkään Hiihtoseura
Kaakkolahti EilaHyvinkään Hiihtoseura
Wallenius TapioHyvinkään Hiihtoseura
Ikäheimonen TapioHyvinkään Hiihtoseura
Heijasto AlisaHyvinkään Hiihtoseura
Heijasto ReaHyvinkään Hiihtoseura
Haaranen JuliaHyvinkään Hiihtoseura
Haaranen KariHyvinkään Hiihtoseura
Riiali VeikkoVihti Huopapuro
Mäntynen AnttiOtaniemen Jyllääjät
Leinonen UrpoRekolan Raikas
Nurminen MikkoHyvinkään Hiihtäjät
Leino JouniMuurasjärven Murto
Myllys ReijoSeutulan Urheilijat-37
Heikkinen JukkaHyvinkää
Arminen MiskaKosu